Wciąż poszukujemy ludzi, którym jak nam w duszy gra koń, lanca, szabla, historia, a nade wszystko przygoda. Jeśli masz czas i energię na działalność, której celem jest kultywowanie tradycji Jazdy i Kawalerii Polskiej, rozważ dołączenie do nas! Szczegóły poniżej.

Sekcja Ułańska

Dajemy Ci niepowtarzalną okazję dołączyć do prawdziwej sekcji ułańskiej. Razem z nami nauczysz się władać bronią, będziesz miał okazję doskonalić umiejętności jeździeckie, poznasz tajniki służby jako Ułan Króla Jana. Liczne wyjazdy, uświetnianie uroczystości, kręcenie filmów a przede wszystkim niesamowita pasja i przygoda - to wszystko leży w zasięgu ręki.

Nie musisz umieć jeździć konno - ten "szczegół", jak pokazują nasze doświadczenia, można zniwelować odrobiną determinacji. Jeśli masz dość odwagi, zacięcia i energii - spróbuj. Lojalnie uprzedzamy: ta służba nie jest dla wszystkich. Trzeba siły charakteru, żeby być z nami. Chcesz sprawdzić, czy ją masz? Napisz na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , w treści wiadomości wyrażając chęć wstąpienia w nasze szeregi, jak również podając kilka informacji o sobie. Możesz również zadzwonić: 661 356 524 - Ułan Michał (jeśli bliżej Ci do podrzeszowskiej Tajęciny) lub 505 377 160 - Ułan Sławek (jeśli swoją przygodę z kawalerią chciałbyś zaczynać w Stanicy Ułańskiej w Piątkowej)

Wolontariat

Jeśli czynna służba nie jest dla Ciebie, ale mimo wszystko chciałbyś/chciałabyś się przyczynić naszej sprawie - również serdecznie zapraszamy. Przyda nam się każda pomoc, czy to "fizycznie" w Stanicy, czy "zdalnie" - propagując naszą ideę. Wszelkich szczegółowych informacji udzieli Ułan Sławek (505 377 160), możesz również dowiedzieć się szczegółów pisząc na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Polecamy:
Stadniny.pl